Silniki Zaburtowe do łodzi motorowych

Brema Boats prowadzi aktywną współpracę z naszymi Partnerami, aby zapewnić najlepszą jakość oferowanych produktów z najlepszą ceną.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na łodzie aluminiowe z silnikiem oraz dodatkowym wyposażeniem !


+48 601 255 387

Zaburtowe silniki HONDA MARINE

HONDA MARINE powstała w 1964 roku - epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe - wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjne podejście do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę.

Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 o mocy 2,3KM po największy i najnowocześniejszy w ofercie BF250 - 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250KM.


Zaburtowe silniki Mercury Marine

Wyposażając swoją łódź w silniki zaburtowe do łodzi Mercurego, otrzymujecie Państwo nie tylko najlepsze na świecie silniki, ale także wsparcie między innymi nas – zespołu entuzjastów motorowodniactwa, którym zależy na Państwa bezpieczeństwie i pasji.

Przez ponad 70 lat, nacisk, który Mercury kładł na rozwój silników zaburtowych, napędów oraz sterowania silnikiem i łodzią, sprawił, że żadna inna marka nie ma tak bogatej oferty dla motorowodniaków. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo ciche i ekonomiczne modele czterosuwowe, dynamiczne i sprawdzone silniki Optimax czy też mocne i zaawansowane technologicznie modele doładowane, każdy rodzaj silników Mercury daje pewność, że dokonany wybór jest strzałem w dziesiątkę pod każdym względem.


Zaburtowe silniki Suzuki Marine

Inżynierowie Suzuki spędzają niezliczone godziny na wodzie porównując, rozwijając i testując silniki zaburtowe oraz po prostu ciesząc się z pływania. Już dawno stwierdziliśmy, że najlepszy silnik zaburtowy to taki, który zapewnia użytkownikowi najwięcej emocji i satysfakcji. Poświęcamy nasz czas, energię, wiedzę, umiejętności, a także będące do naszej dyspozycji najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, by dać naszym silnikom zaburtowym przewagę - lepsze osiągi, większą wytrzymałość, niższe zużycie paliwa czy cichszą pracę. Nie przestaniemy podnosić sobie poprzeczki, bo chcemy dać Ci największą przyjemność z bycia na wodzie.


Zaburtowe silniki Yamaha

Silniki zaburtowe Yamaha oferują funkcje takie jak sterowany komputerowo zapłon, system uruchamiania nierozgrzanego silnika, chłodzona wodą pompa paliwowa oraz duży tłumik były dotychczas dostępne wyłącznie w większych silnikach. Niezależnie od sposobu wykorzystania – do celów komercyjnych, profesjonalnych czy rekreacyjnych – te silniki to przepis na sukces.


Silniki Elektryczne Parker & Osprzęt

Parker jest światowym liderem w technologiach napędów i sterowań, dostarczającym zaawansowane technicznie rozwiązania dla szerokiego zakresu rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. parkera można spotkać wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi ruch. w firmie parker posiadamy niezmiernie szeroki i głęboki zakres produków, pochodzącyc h od globalnego lidera w dziewięciu podstawowych technologiach napędów i sterowań, które obejmują: przemysł lotniczy, regulację parametrów klimatycznych, elektromechanikę, filtrację, przesył płynów i gazów, hydraulikę siłową, pneumatykę, kontrolę procesów przemysłowych, uszczelnianie i ekranowanie. możemy stosować te produkty i technologie indywidualnie, by rozwiązywać prostsze wyzwania z jakimi ma do czynienia klient, lub możemy je ze sobą połączyć w celu opracowania systemów, które odpowiadają na te wyzwania, które są bardziej złożone.