O nas

Żeglowanie, kontakt z przyrodą i wędkowanie są naszą pasją od zawsze. Budowanie łodzi było naszym marzeniem od lat. Teraz ono się ziszcza.

Stworzyliśmy firmę, która może realizować swoją misję: „Budowanie trwałych, bezpiecznych łodzi, które dają radość ich użytkownikom”. Chcemy, by BremaBoats była nowoczesną, innowacyjną, pełną pomysłów firmą, która rozumie i potrafi spełniać potrzeby klientów. Chcemy wyróżniać się na rynku producentów łodzi aluminiowych. Stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Dokładamy wszelkich starań, by wysoka jakość naszych łodzi oraz konkurencyjna cena stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Nasi pracownicy są świadomi misji firmy. Projekty łodzi tworzą profesjonaliści, kładąc główny nacisk na bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność produktów. Dbamy o najwyższą jakość łodzi, stosując certyfikowane materiały i wymagane normy. Staramy się, by warunki w firmie pozwalały pracownikom wykorzystywać ich potencjał i dawały im poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Potrafimy budować trwałe więzi z klientami indywidualnymi oraz profesjonalnymi dystrybutorami łodzi aluminiowych. Chcemy, byście czuli, że z nami jesteście zawsze na fali. Do zobaczenia na wodzie.