O nas


Brema Boats sp. z o.o. jest polskim producentem aluminiowych łodzi wędkarskich i turystycznych. Zakład produkcyjny mieści się w Świdniku koło Lublina. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy z zaangażowaniem realizują misję spółki: „Budowanie trwałych, bezpiecznych łodzi, które dają radość ich użytkownikom”.

Nasze łodzie aluminiowe cechują: bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność. Kontrolujemy to na wszystkich etapach produkcji łodzi – od projektu do montażu elementów wykończeniowych. Kadłuby łodzi aluminiowych są ręcznie podwójnie spawane (wewnątrz i na zewnątrz). Do produkcji łodzi stosujemy najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe, odporne na działanie wody morskiej aluminium PA13 o grubości 3 i 4 mm.

Dzięki bakistom wypełnionym materiałami o bardzo niskich wskaźnikach chłonności wody (max. 3%) nasze łodzie aluminiowe są właściwie niezatapialne. Wszystkie produkowane modele posiadają certyfikat Polskiego Rejestru Statków. Oferta Bremy Boats obejmuje cztery typy łodzi aluminiowych:

• Brema PRO V – nowoczesne łodzie wędkarskie zaprojektowane dla bardzo wymagających użytkowników;.

• Brema V – klasyczne łodzie turystyczno-wędkarskie; do wyboru jest 5 wersji zabudowy wnętrza kadłuba;.

• Brema DV – łodzie z małą „V-ką” – doskonałe na rzeki i jeziora;. również polecane dla wędkarzy

• Brema FLAT Boat – łodzie płaskodenne, turystyczno-wędkarskie, oferowane w 5 wersjach zabudowy wnętrza kadłuba.

Większość naszych łodzi aluminiowych może być wyposażonych w konsole sterownicze. W naszej ofercie znajdują się także przyczepy podłodziowe, silniki spalinowe i elektryczne, echosondy, daszki „bimini”, fotele sternika, windy kotwiczne, uchwyty wędkarskie, itd.

Jesteśmy dumni, że jakość naszych łodzi z aluminium doceniają użytkownicy w wielu krajach Europy. Łodzie Brema można spotkać na wodach m.in. Polski, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Włoch, Bułgarii, Irlandii, Litwy.

Galeria zdjęć


18 grudnia 2021
łódź aluminiowa rekreacyjna Bremaboats

Łódź aluminiowa – cena, rodzaje, wyposażenie

Wybór jednostki pływającej do wędkarstwa amatorskiego to duże przedsięwzięcie i niemały wydatek, stąd ważne, by decyzję dobrze przemyśleć. Dużym zainteresowaniem, ze względu na liczne swoje zalety, […]
18 grudnia 2021
rejestracja łodzi wędkarskiej

Jak wygląda rejestracja łodzi wędkarskiej?

Zakup łodzi wędkarskiej to duże przedsięwzięcie, a dla wielu niewątpliwie spełnienie marzeń. Zanim jednak będzie można w pełni cieszyć się z nowego nabytku, należy dopełnić formalności […]
18 grudnia 2021
silnik spalinowy do łodzi wędkarskiej

Jaki silnik spalinowy do łodzi wędkarskiej wybrać? Co warto wiedzieć przed zakupem?

Prawidłowy dobór silnika spalinowego do łodzi jest bardzo ważny ze względu na niezawodność i komfort przyszłego użytkowania. Poszukując informacji, jaki silnik spalinowy do łodzi wędkarskiej kupić, […]
 

Formularz kontaktowy

Obserwuj Nas
Telefon kontaktowy: +48 601 255 387

    Logo