O nas


Brema Boats sp. z o.o. jest polskim producentem aluminiowych łodzi wędkarskich i turystycznych. Zakład produkcyjny mieści się w Świdniku koło Lublina. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy z zaangażowaniem realizują misję spółki: „Budowanie trwałych, bezpiecznych łodzi, które dają radość ich użytkownikom”.

Nasze łodzie aluminiowe cechują: bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność. Kontrolujemy to na wszystkich etapach produkcji łodzi – od projektu do montażu elementów wykończeniowych. Kadłuby łodzi aluminiowych są ręcznie podwójnie spawane (wewnątrz i na zewnątrz). Do produkcji łodzi stosujemy najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe, odporne na działanie wody morskiej aluminium PA13 o grubości 3 i 4 mm.

Dzięki bakistom wypełnionym materiałami o bardzo niskich wskaźnikach chłonności wody (max. 3%) nasze łodzie aluminiowe są właściwie niezatapialne. Wszystkie produkowane modele posiadają certyfikat Polskiego Rejestru Statków. Oferta Bremy Boats obejmuje cztery typy łodzi aluminiowych:

• Brema PRO V – nowoczesne łodzie wędkarskie zaprojektowane dla bardzo wymagających użytkowników;.

• Brema V – klasyczne łodzie turystyczno-wędkarskie; do wyboru jest 5 wersji zabudowy wnętrza kadłuba;.

• Brema DV – łodzie z małą „V-ką” – doskonałe na rzeki i jeziora;. również polecane dla wędkarzy

• Brema FLAT Boat – łodzie płaskodenne, turystyczno-wędkarskie, oferowane w 5 wersjach zabudowy wnętrza kadłuba.

Większość naszych łodzi aluminiowych może być wyposażonych w konsole sterownicze. W naszej ofercie znajdują się także przyczepy podłodziowe, silniki spalinowe i elektryczne, echosondy, daszki „bimini”, fotele sternika, windy kotwiczne, uchwyty wędkarskie, itd.

Jesteśmy dumni, że jakość naszych łodzi z aluminium doceniają użytkownicy w wielu krajach Europy. Łodzie Brema można spotkać na wodach m.in. Polski, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Włoch, Bułgarii, Irlandii, Litwy.

Galeria zdjęć


25 maja 2020
łodzie wędkarskie aluminiowe Brema Boats

Łodzie Wędkarskie – modele łodzi

Łódź wędkarska jest to w głównej mierze mała jednostka pływająca od 3 do 6 metrów długości i szerokości od 130 do 230 cm
 

Formularz kontaktowy

Obserwuj Nas
Telefon kontaktowy: +48 601 255 387
Logo