O nas


Brema Boats sp. z o.o. jest polskim producentem aluminiowych łodzi wędkarskich i turystycznych. Zakład produkcyjny mieści się w Świdniku koło Lublina. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy z zaangażowaniem realizują misję spółki: „Budowanie trwałych, bezpiecznych łodzi, które dają radość ich użytkownikom”.

Nasze łodzie aluminiowe cechują: bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność. Kontrolujemy to na wszystkich etapach produkcji łodzi – od projektu do montażu elementów wykończeniowych. Kadłuby łodzi aluminiowych są ręcznie podwójnie spawane (wewnątrz i na zewnątrz). Do produkcji łodzi stosujemy najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe, odporne na działanie wody morskiej aluminium PA13 o grubości 3 i 4 mm.

Dzięki bakistom wypełnionym materiałami o bardzo niskich wskaźnikach chłonności wody (max. 3%) nasze łodzie aluminiowe są właściwie niezatapialne. Wszystkie produkowane modele posiadają certyfikat Polskiego Rejestru Statków. Oferta Bremy Boats obejmuje cztery typy łodzi aluminiowych:

• Brema PRO V – nowoczesne łodzie wędkarskie zaprojektowane dla bardzo wymagających użytkowników;.

• Brema V – klasyczne łodzie turystyczno-wędkarskie; do wyboru jest 5 wersji zabudowy wnętrza kadłuba;.

• Brema DV – łodzie z małą „V-ką” – doskonałe na rzeki i jeziora;. również polecane dla wędkarzy

• Brema FLAT Boat – łodzie płaskodenne, turystyczno-wędkarskie, oferowane w 5 wersjach zabudowy wnętrza kadłuba.

Większość naszych łodzi aluminiowych może być wyposażonych w konsole sterownicze. W naszej ofercie znajdują się także przyczepy podłodziowe, silniki spalinowe i elektryczne, echosondy, daszki „bimini”, fotele sternika, windy kotwiczne, uchwyty wędkarskie, itd.

Jesteśmy dumni, że jakość naszych łodzi z aluminium doceniają użytkownicy w wielu krajach Europy. Łodzie Brema można spotkać na wodach m.in. Polski, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Włoch, Bułgarii, Irlandii, Litwy.

Galeria zdjęć


 

Formularz kontaktowy

Obserwuj Nas
Telefon kontaktowy: +48 601 255 387
Logo